Верифицированный профиль
3
Года опыта
9
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
62
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
29153
Последний визит на сайт
сегодня
Відділ продажу “КупиБезКомісії” — квартири, будинки та комерційна нерухомість у Львові без комісії для покупця.

“КупиБезКомісії” — це відділ продажу новобудов та сучасних об’єктів нерухомості у Львові. Ми працюємо з більшістю надійних девелоперів міста та пропонуємо не лише квартири, а також будинки, таунхауси, комерційні приміщення і площі під бізнес.

Головна перевага — ви купуєте без комісії, напряму у забудовника, а ми супроводжуємо угоду від першої консультації до моменту отримання ключів або введення в експлуатацію.

Ми допомагаємо:
— підібрати саме ваш варіант квартири в величезному різномаїтті новобудов;
— знайти будинок або таунхаус у передмісті;
— придбати комерційне приміщення чи площу під бізнес;
— зорієнтуватися в інвестпотенціалі проєкту.

“КупиБезКомісії” — це про правильний вибір нерухомості у Львові та передмісті без зайвих платежів, з експертами, які знають це місто.

Продажа квартир (1)

  • Відділ продажу “КупиБезКомісії”
    98 324 $
    885 $/м²

    Зелена бічна

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Парксайд
    3 комнаты
    111.1 / 45.6 / 21.6 м²
    этаж 3 из 4
    сегодня
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Адреса — с. Басівка, Львівська область, вулиця Зелена бічна. Кількість кімнат — трикімнатна квартира. Поверх — 3 з 4. Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Матеріал стін — залізобетон. Загальна площа — 111.1 м², житлова — 45.6 м², кухня — 21.6 м². Опалення — будинкове, дахова котельня. Санвузли — два. Балкон — один. Будинок вводиться в експлуатацію в 2 кварталі 2026 року. Можливе розтермінування: перший внесок — від 50%. Особливості житлового комплексу — ЖК Парксайд — масштабний, сучасний та самодостатній житловий комплекс, який будується у передмісті Львова. В комплексі налічується 40 середньоповерхових житлових будинків з нежитлови...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.